Nanosens

Naszym głównym profilem jest produkcja profesjonalnych urządzeń do wykrywania i pomiaru stężeń substancji gazowych, takich jak mierniki gazów, detektory gazów, analizatory gazów oraz stacjonarne systemy detekcji gazów. Celem firmy jest dostarczanie urządzeń o jak największej dokładności pomiarów, jak największej trwałości i jak największej żywotności zapewniając przy tym jak najwyższą jakość usług serwisowych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne i jakość usług serwisowych zarówno w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Naszą siłą jest zapewnianie pogwarancyjnej obsługi serwisowej tak długo jak dane urządzenie jest bezpieczne i zapewnia deklarowane parametry pomiarowe.

Wymyślamy, opracowujemy, testujemy i produkujemy w 100% w Polsce urządzenia do detekcji, pomiaru i analizy gazów o najwyższej jakości i ergonomii obsługi. Korzystamy z najnowszych osiągnięć nauki nieustannie rozwijając nasze produkty.
To co nas wyróżnia spośród innych producentów urządzeń do pomiaru gazów, to fakt że jesteśmy w stanie dostarczyć urządzenia pomiarowe do nietypowych zastosowań i miejsc. Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby naszych klientów, dostarczamy produkty, które spełnią Państwa oczekiwania.

pixel